Miben állunk rendelkezésre? Intenció

Katolikus hagyomány, hogy a szentmise keretében személyesen is belekapcsolódjunk a  megváltás misztériumába, Krisztus megváltó keresztje elé hozzuk, ami igazán fontos számunka, és közösen imádkozzunk érte: halottainkért, szeretteinkért, jószándékra. Miseszándékot (intenciót) a mindenkor érvényes hivatalos stóladíjakat(itt tekintheti meg) leróva lehet kérni, amikor is a szándékot írató kérésére a megadott helyen és időben a szentmisét bemutató pap imádkozik szándékára. Természetesen minden szentmisében imádkozunk az élőkért és elhunytakért is, amint minden hónap első vasárnapján ünnepélyes szentmise keretében imádkozunk a ránk bízottakért is. A szentmise stóladíját a szertartás után is lehet rendezni!
Ha a hozzánk tartozó településeken kíván szentmise felajánlást kérni, kérem töltse ki az alábbi adatlapot!

Kérjük, töltse ki az alábbi adatokat!

A kitöltő személy adatai

Vezetékneve *
Keresztneve *
E-mail címe *
Telefonszáma *
Lakóhelye:
Kinek a nevében jár el?

Intenció

Plébánia *
Templom *
Kért időpont *
Intenció

Az alábbi lehetőségek közül válassza ki a visszaigazolás módját
Jelen űrlap “BEKÜLDÉS”-ével elfogadom és hozzájárulok, hogy az általam igényelt szolgáltatásokkal kapcsolatban átadott saját és hozzátartozóm személyes adatait a Plébániaablak zárt rendszerében kezelje, a GDPR alapján biztonságosan tárolja és az igényelt folyamatokhoz, szolgáltatásokhoz, megrendeléshez kapcsolódó katolikus egyházi, állami hatósági és nem hatósági eljárások során a katolikus egyháznak és eljáró hatóságoknak, szervezeteknek az igénnyel / megbízással / meghatalmazással kapcsolatos ügyintézésre átadja. Az általános adatvédelmi tájékoztatót (ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ) elolvastam és elfogadom. Jelen jóváhagyásom írásban megküldött egyoldalú nyilatkozatommal bármikor visszavonhatom.
Római Katolikus Egyházközség
2200 Monor, Kossuth L. u. 83.
Tel: +36 29 412 223

2020. augusztus 16-ig hivatali szünet van! E-mailre tudunk válaszolni!

Munkatársak, személyes elérhetőségek

Plébános Urr Zsolt Ipoly

Monor, Monorierdő, Vasad

Irodavezető Fazekas Jánosné, Krisztina

• Stabil +36 29 412 223 (csak hivatali időben)
  • Mobil: +36 30 884 62 02 (csak hivatali időben)
  • E-mail iroda@monorplebania.hu

Internetes elérhetőség
Honlap: monorplebania.hu
E-mail: iroda@monorplebania.hu

Hivatali idő a személyes ügyintézésre (munkanapokon)
Hétfő, Kedd, Szerda: 08:00-12:00
Csütörtök: Zárva
Péntek: 08:00-12:00 14:00-16:00
Szombat, Vasárnap: Zárva

Esketési, keresztelési megbeszélésre csak hivatali időben tudunk lehetőséget biztosítani!

• Számlaszám: 11742056-20052755 OTP Bank
  • Adószám: 19828048-1-13

Súlyos beteg ellátása bármikor kérhető a plébános elérhetőségén!

Illetékesség

Az oldal használatához a következő, naprakészen frissített böngészők letöltését javasoljuk